DLACZEGO WARTO DODAĆ WIZYTÓWKĘ
KANCELARII ADWOKACKIEJ

do najlepszakancelariaadwokacka.pl?

czytaj więcej

Wizytówka kancelarii adwokackiej  to ukłon w stronę klientów. Tutaj mogą lepiej poznać ofertę usługi, co ułatwi klientom w podjęciu decyzji nawiązania kontaktu z Kancelarią Adwokacką.

Lepsza widoczność w Internecie jest  niezbędna do pozyskiwania nowych klientów. Obecnie prościej i szybciej jest sięgnąć po informacje w internecie. Im więcej pozytywnych opinii  w sieci, tym łatwiej klientom skorzystać z najlepszej oferty.

Budowanie pozytywnego wizerunku to bardzo ważny element dla każdego biznesu. Najlepsza Kancelaria Adwokacka, to doskonałe miejsce do zbudowania zaufania dzięki Ogólnopolskiemu Plebiscytowi „Innowacja, Jakość, Zaufanie, Prestiż”, który wyróżnia najlepsze kancelarie adwokackie w głosowaniu bezpośrednim.

Uczestnictwo w Ogólnopolskim Plebiscycie „Innowacja, Jakość, Zaufanie, Prestiż” jest wyróżnieniem klientów dla Najlepszych Kancelarii Adwokackich w danym mieście. Warto zamieścić wizytówkę w naszym serwisie aby mieć pewność udziału w Plebiscycie o Godło „Nagroda Konsumenta”, dzięki któremu Laureat Plebiscytu zostanie dodatkowo wyróżniony w serwisie najlepszakancelariaadwokacka.pl

PRZEBIEG ZGŁOSZENIA DO UTWORZENIA PREZENTACJI KANCELARII ADWOKACKIEJ

Należy przesłać formularz zgłoszeniowego, do którego link znajduje się poniżej. Następnie poczekać na informację zwrotną do 48h –  w której informujemy o naszej decyzji.

Weryfikujemy informacje zamieszczone w formularzu zgłoszeniowym.

Po weryfikacji danych decyzji należy opłacić opłatę roczną w wysokości 250 zł. netto/rok na podstawie przesłanej faktury VAT.

Publikacja prezentacji Kancelarii Adwokackiej w serwisie, oparta jest na podstawie informacji przesłanych przez zgłaszającego. 

Organizator Ogólnopolskiego Plebiscytu "Innowacja, Jakość, Zaufanie, Prestiż"

Centrum Certyfikacji Produktów i Usług Dorota Suchy