LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO PLEBISCYTU

PROGRAMU "NAGRODA KONSUMENTA 2023"

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Agnieszka Prętczyńska

Dane kontaktowe:
Telefon: 531-200-352
E-mail: a.p@kancelaria-adwokata.pl
www: kancelaria-adwokata.pl

Adres:

ul. Wilcza 31 lok. 6
00-544 Warszawa

Wykonuję zawód adwokata jako członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Prowadzona przeze mnie kancelaria adwokacka ma swoją siedzibę w Warszawie, przy Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy oraz Sądzie Rejonowym dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie. Aplikację adwokacką odbyłam przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Ukończyłam stacjonarne studia prawa na Uniwersycie Wrocławskim, gdzie w ramach programu Socrates, w uznaniu za osiągnięcia w naukach prawnych, odbyłam studia prawa na University od Malta.

Zakres obsługiwanych spraw:

 • Sprawy Karne
 • Sprawy Cywilne
 • Sprawy Odszkodowawcze

Unikalna Oferta Kancelarii Adwokackiej Agnieszki Prętczyńskiej

W sercu Warszawy, w cieniu sal sądowych Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy oraz Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia, znajduje się kancelaria adwokacka o wyjątkowym charakterze. Kieruje nią adwokat Agnieszka Prętczyńska, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i uczestniczka prestiżowego programu Socrates na University of Malta.

Edukacja i Doświadczenie

Prętczyńska, członek Izby Adwokackiej w Warszawie, swoją aplikację adwokacką odbywała przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w stolicy. Jej edukacyjna ścieżka, w tym studia na Uniwersytecie Wrocławskim oraz doświadczenie zdobyte na Maltańskim uniwersytecie, stanowią solidne fundamenty do prowadzenia skomplikowanych spraw prawnych.

Specjalizacja:

Kancelaria adwokacka Agnieszki Prętczyńskiej specjalizuje się w szerokim spektrum dziedzin prawa, koncentrując się przede wszystkim na:

 • Sprawach Karnych: reprezentacja i obrona w sprawach dotyczących przestępstw oraz wykroczeń.
 • Sprawach Cywilnych: obsługa prawna w zakresie roszczeń cywilnych, umów oraz spraw majątkowych.
 • Sprawach Odszkodowawczych: dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień w przypadku szkód osobowych i majątkowych.

Profesjonalizm i Indywidualne podejście:

Kancelaria charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta, co pozwala na dopasowanie strategii prawnej do specyfiki każdej sprawy. Profesjonalizm, dogłębna wiedza prawna oraz zaangażowanie adwokat Prętczyńskiej gwarantują klientom wysoki standard obsługi.

Dostępność i Komunikacja:

Zlokalizowana w strategicznym punkcie Warszawy, kancelaria oferuje łatwą dostępność dla klientów. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego rynku, kancelaria umożliwia skuteczną komunikację i konsultacje zarówno osobiście, jak i zdalnie.

Kancelaria Adwokacka Agnieszki Prętczyńskiej stanowi wzór profesjonalizmu i dedykacji, dostarczając swoim klientom usługi prawne na najwyższym poziomie. Niezależnie od złożoności sprawy, każdy klient może liczyć na kompleksowe i skuteczne wsparcie prawne.

Ogólna Ocena Kancelarii

100 %

Od 01 recenzentów

Sortuj według

 • Avatar

  Anonimowy

  Sprawa karna

  Potwierdzam, Pani Mecenas jest wyjątkowym adwokatem. Dała mi nadzieję i pomysł na wygraną. Przy tym jest bardzo szczera, spokojna, odważna. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej talentu i życzyłbym sobie aby więcej było takich adwokatów jak ona a Pani Mecenas serdecznie gratuluję nagrody. Należała się

  15 stycznia, 2023

  Podziel się

  Pomocny?

Leave feedback about this

Ogólna Ocena Kancelarii