LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO PLEBISCYTU

PROGRAMU "NAGRODA KONSUMENTA 2022"

KANCELARIA ADWOKACKA
WRÓBLEWSKI - FIGURSKI

Dane kontaktowe:
Telefon: (42) 239 46 10
E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl
www: wf-adwokaci.pl

Adres:

ul. ul. Narutowicza 38 lok. 19 (II piętro)
90-135 Łódź

KANCELARIA ADWOKACKA

Adwokat Dawid Figurski i Arkadiusz Wróblewski są członkami Izby Adwokackiej w Łodzi. Oferujemy usługi prawne na rzecz: osób indywidualnych, podmiotów gospodarczych, instytucji publicznych.

Przy realizacji powierzonych zadań Kancelaria współpracuje także z notariuszami i komornikami, dzięki czemu Klient otrzymuje kompleksową pomoc prawną. Priorytetem Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Naszym celem jest zaś zadowolenie Klienta, który zawsze może liczyć na indywidualne podejście do powierzonej sprawy, dostosowane do jego potrzeb oraz sytuacji majątkowej czy rodzinnej.

Jeżeli potrzebujesz dobrego i skutecznego adwokata skontaktuj się z nami. Nasi adwokaci świadczą pomoc prawną nie tylko w Łodzi, ale także reprezentują Klientów na terenie całego Kraju.

POMAGAMY OSOBOM PRYWATNYM

Staramy się poznać potrzeby i plany Klientów, a także problemy z jakimi się zmagają, aby dopasować najbardziej optymalne rozwiązania prawne. Zajmujemy się m.in. sporządzaniem opinii prawnych, umów, reprezentujemy Klientów przed Sądami oraz organami władzy publicznej, jak i w postępowaniach pozasądowych.

Świadcząc pomoc prawną Kancelarię cechuje szeroka wiedza merytoryczna oraz wysoki poziom zaangażowania w realizację powierzonych spraw.

WSPÓŁPRACA Z PRZEDSIĘBIORSTWAMI

Świadczymy kompleksową obsługę prawną zarówno osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i spółek cywilnych oraz spółek prawa handlowego. Oferujemy obsługę zarówno w ramach współpracy stałej, jak i doraźnej.

Naszym celem jest realizowanie wymagań Klienta. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby także przewidywać jego potrzeby i dobierać skuteczne, optymalne rozwiązania.

.Zakres obsługiwanych spraw:

  • PRAWO CYWILNE
  • PRAWO GOSPODARCZE I HANDLOWE
  • PRAWO RODZINNE
  • PRAWO SPADKOWE
  • ODSZKODOWANIA
  • PRAWO KARNE I SKARBOWE
  • OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORCÓW
  • PRAWO TRANSPORTOWE

Nie ma jeszcze opinii

Bądź pierwszą osobą, która oceni „KANCELARIA ADWOKACKA WRÓBLEWSKI – FIGURSKI Łódź”

Ogólna Ocena Kancelarii